Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Octavia 2008 года

Автомобиль: Skoda Octavia Tour Combi 2008 г.в., универсал, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 2000 км, двигатель - 1.6, комплектация - 5+
Автор: Володимир (Украина, Киев)   11.03.2009

Досить м'ягка, кліренс достатній. Четверо чоловік і 4 пари лиж на Яблунівський перевал на 4ій передачі без проблем і туди і назад (їздили на Драгобрат). За 1900 км, що накатав по дорозі з Києва до Франківська, по Карпатах і назад (4ро чоловік, лижі і шмотки) середня витрата палива 6, 8 л/100км. Машина ще необкатана!

Плюсы автомобиля: Величезний і дуже функціональний багажник. Особливо тішать бокові ніші і заглибини біля запаски, я туда купу всякої фігні накидав, а багажник виглядає пустим.

Минусы автомобиля: Погано включається І передача. При виключених габаритах неважнецько видно цифрову індекацію на панелі приладів.

Совет покупателю: Якщо любите "притопити" і маєте лишніх 1,5 тис $, то все-таки візьміть її з движком 1,8 турбіна.... Правда економії там не буде, але...

Тест-драйв Skoda Octavia: Skoda по-пионерски
Skoda по-пионерски

Я не знаю, зачем нужно ездить по бездорожью со шкафом в багажнике и полным салоном людей, но, судя по популярности полноприводных универсалов, людей, увлекающихся этим своеобразным хобби, предостаточно. «Газета.Ru» пришла к выводу, что чешская Scoda Octavia Scout – идеальный вариант для граждан, страдающих этим странным увлечением, но желающих при этом хорошенько сэкономить.

Продажа б/у Octavia

Skoda Octavia 2013 Skoda Octavia 9.000$ 2013 100.000 км