Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Octavia 2012 года

Автомобиль: Skoda Octavia A5 2012 г.в., лифтбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 12500 км, двигатель - 1.6 бензин, комплектация - амбієнт
Автор: Ігор (Украина, Голованевск)   09.03.2013

До покупки октавії а5, мав із шкод фабію, румстер І ОКТАВІЮ ТУР 1.6 тому із вибором нового авто невагався взагалі. До вибору двигуна так само, зупинив свій вибір на провіреному часом та експлуатацією тура 1.6 за 5 років і 88тис. пробігу без жодних прпоблем. Авто подобається повністю, якісні матеріали салона, чітке ілегке вмикання швидкостей, просторий та зручний салон, велике багажне відділення, відмінна ходовка добре підходить для наших вбитих доріг, та добре тримає дорогу на швидкостях. Двигуна мені вистачає він надій ний і вміру економний біля 7л на 100км. Світло в октавії достатньо хороше у любу погоду добре освітлює дорогу. Тормоза також хороші далеко не легке авто можна сказати вкопується. Що стосується зовнішності то особисто мені подобається я не жалію що потратив своїї гроші на октавію. Це особиста точка зору.

Плюсы автомобиля: перечислені можливо не всі.

Минусы автомобиля: можливі проблеми після встоновлення ксенону. з часом може вийти блок комфорту.

Совет покупателю: Купувати однозначно.

D-2000

Если свет и так хорош зачем ксенон?

vya4ek

света много не бывает!

ксенон лучше с завода, а то наши кулибины ставят так ксенон что блок точно может полететь

Тест-драйв Skoda Octavia: Обоих ни чуточки не жалко
Обоих ни чуточки не жалко

– Какого Фердинанда, пани Мюллерова? – спросил Швейк, не переставая массировать колени. - Я знаю двух Фердинандов. Обоих ни чуточки не жалко. Еще дома, просматривая технические данные помолодевшей «Шкоды», я убедился, что неизбежное свершилось.

Продажа б/у Octavia

Skoda Octavia 2014 Skoda Octavia 9.200$ 2014 139.000 км