Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Octavia 2010 года

Автомобиль: Skoda Octavia A5 Combi 2010 г.в., универсал, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , пробег - 60000 км, двигатель - 1.8 turbo бензин + ГБО
Автор: Максуд (Украина, Киев)   29.11.2011

Всі плюси і схвальні відкуги ви знайдите у інших 50-ти постах, а я розкажу вам про автомобіль трошки іншу історію. 1, 8 TSI споживання масла 4 л. на 15 т.км! Пів року тому на порожку з'явилася іржа. У сервісному обслуговуванні відмовлено - причина - навмистні механічні пошкодження. І це на порожку під дверима при живій фарбі. І головна проблема DSG!!! Заощадливі німці коробку налаштовують так, щоб друга передача включалася вже на швидкості 7-10 км/год, а при натисканні піпетки на такий швидкості на другій передачі виникає детонація, тому що двигуну аж ніяк не вистачає сил особливо в поворотах. При зверненні до виробника (Єврокар) відповідь проста - з такою проблемою до нас звертається кожен другий. нажаль на сьогодні перепрограмувати коробку ми не можемо (не вміємо). Користуйтеся ручним режимом та чекайте. Тож раджу почекати і вам з покупкою ДСГ.

Плюсы автомобиля: Динаміка.

Минусы автомобиля: Витрати масла. ГБО тільки п'ятого покоління. Проблеми з ДСГ.

Совет покупателю: ДСГ - ще ранувато.

щдшгпд

Не повезло наверное! У меня масла сожрало 400 гр. на 12 000 км....обкатывал нормально и не газую на холодном двигателе...ржавчина...что то новое, ни одной машины еще не видел с такими проблемами...может при транспортировке повредили, залатали и продали потом? Наши уроды могут сделать такое....

sailslon

Ну и у меня один минус зимой лопнул шланг омывателя заднего стекла от весело было. удивился когда увидел етот шланг - ето пластиковая гофра в которую прячут проводку. купил на базаре шланг и провел по потолку под обшивкой прямо на бачек. масло берет в норме 500 гр на 10 тыш

Тест-драйв Skoda Octavia: Практикум
Практикум

Путешествуя по дорогам Европы, осознаешь, насколько практичный народ европейцы. И если у нас в почете автомобили в кузове «седан», то на Западе напротив: если машинка маленькая, то это обязательно хэтчбек, ну а если побольше, то в 80% случаев это универсал.

Продажа б/у Octavia

Skoda Octavia 2013 Skoda Octavia 9.000$ 2013 100.000 км