Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Octavia 2012 года

Автомобиль: Skoda Octavia A5 2012 г.в., лифтбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 100000 км, двигатель - 1.8 turbo бензин, комплектация - ambient
Автор: Ігор (Украина, Полтава)   22.07.2017
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 7.0 л/100км

Перша моя Октавія була з мотором 2.0 бензин, ще чешської збірки, 140 000, дуже добра машина, наступна з мотором 1.6 - слабуватий мотор, 130 000, далі А5 з 1.8тsi з мех6ст, 100 000. Мотор супер, ходова відмінна. Салон всіх моїх шкод з тканини добре виглядає тільки в автомогазині, далі затираеться і виглядає несвіжо (у дружини mazda3 з велюровими сидіннями після 100 000 як новий), для наступної машини придбаю чохли з шкіри. Коли постає питання про нову машину я не находжу альтернативи шкоді з її багажником. Ми багато подорожуємо по Європі, часто ночуемо в прямо в машині на розкладених сидіннях з подушками та одіялами, місця достатньо для комфортного відпочинку.

Плюсы автомобиля: За 100 000 км по двигуну жодного питання, обслуговування не в фірмовому сервісі а у знайомого механіка, через 15000, з комп,ютерной діагностикой і розумной головою, на 60 000 заміна передніх стойок після поїздки по Миколаївській області, на 95 000 заміна задніх колодок, на передніх ще 40% товщини, і заміна пильників ШРУС. Рідний комплект літньої резини та комплект зимової Gudiear. Запаска рідна ставилась тільки раз, ще з краскою зверху. Лампочи ближнього світла міняв разів десять, завжди є в бардачку на заміну. Більше ніяких робіт по машині. Машина абсолютно надійна. Мотор масло бере пів уровня на 15 000 від заміни до заміни. За 100 000 км різниці в дінаміці та потужності не помітив. Моя швидкість 110-130 по трасі.

Минусы автомобиля: Не високої якості тканина на сидушках, чохли зразу не поставив і вигляд вже не свіжий, хоч кілька разів чистив. Перегоряють лампи ближнього світла, але це дрібниці.

Совет покупателю: Віддаю машину дітям і буду брати А7 з 1.8 тсі, механіка. Це буде вже моя четверта шкода октавія, перші були теж з салона, з пробігами 100-150 000 нормально продавались. Раджу мотор 1.8тсі, коробка яку забажаєте, в мене автоматів не було.

Vasja5140

Скільки масла доливали?

Igor Bulannyi

Vasja5140, Масло між обслуговаванням не доливав ніколи, рівень не падав менше min

Vladimir-81

Свою А5-ю так же вспоминаю с глубоким уважением, отличный аппарат.

Slavik0080

Ждём "спецов",которые скажут отзыв-брехня менеджера автосалона,столько ж двигателя не ходят у Шкоды,да ещё и без проблем А7 ещё резвее будет,чем а5 .Кстати,сейчас служебную берём А5 1,8 ТСИ.

Тест-драйв Skoda Octavia: Мейнстрим
Мейнстрим

Еще в сентябре прошлого года, в преддверии Парижского автосалона «Skoda» громогласно объявила о грядущей презентации обновленной Octavia. Причем показывать новинку до автофорума чехи не желали категорически, будто речь шла не о рестайлинге, а как минимум о переиздании бестселлера.

Продажа б/у Octavia

Skoda Octavia 2014 Skoda Octavia 10.000$ 2014 138.000 км