Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Octavia 2008 года

Skoda Octavia A5 2008
Автомобиль: Skoda Octavia A5 2008 г.в., лифтбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 92000 км, двигатель - 1.6 бензин
Автор: Юра (Украина, Тернополь)   20.09.2013
Skoda Octavia A5 2008 фото $i

Привіт всім тим, хто цікавиться даним автомобілем. Перед тим як купити даний автомобіль, я довго мучився з вибором. Основними вимогами при купівлі були - не бита і без жодного підкрасу, з мінімальним пробігом і від 1 власника, найшов - приїхав - оглянув - купив). Машина дуже надійна, ніколи мене не підводила, міцна, економна, стильна. Мотор 1.6 16 клапанний по місту споживає в спокійній їзді 7-8 л, траса 6-6.5. Звичайно якщо посадити в неї 4 чоловік, загрузити повний багажнік непотрібного хламу, включити кондиціонер і їхати 130-140, то вона буде пити набагато більше. Загалом машиною задоволений.

Плюсы автомобиля: Надійна, економна, дешева в обслуговуванні.

Минусы автомобиля: Мотор 1.6 по трасі чуть-чуть слабенький.

Совет покупателю: Раджу придивлятись до авто чеської зборки, з 1.9 дизельним або 2.0 бензиновим мотором, тоді ви точно не будете мене клясти, що я вам порадив 1.6, а оказалось, що це гімно) кожному своє, всім вдалих покупок та продажів!

regulator

1,6 102 к.с. це 8-клапанний двигун

Serg_Frost

1.6 102. самый надежный и безпроблемный двигатель в линейке.

Руслан Тимченко

хочу купить подержанную шкоду октавию, теряюсь какую взять 1,6 или 1,8. Подскажите пожалуста.

Sаня

Бери новую, Рапид хотя бы, если уж так хочется именно Шкоду.

Руслан Тимченко

на новую не дотягиваю, рассматриваю пять или шесть лет

Тест-драйв Skoda Octavia: Попасть в хорошие руки
Попасть в хорошие руки

Мы взяли на недельку новую чешскую «Шкоду-Октавия», чтобы вплотную познакомиться с машиной, которая скоро получит российскую прописку.

Продажа б/у Octavia

Skoda Octavia 2014 Skoda Octavia 10.000$ 2014 138.000 км